Aqua Spring Light 75/1s

AQUA SPRING – LIGHT 75
Celoplošné tlumení pružinovými válci z PUR pěny střední hustoty. Výborná podpěra po celé ploše matrace pro osoby o váze  60-90 kg
Doba tlumení cca 1 sec
Cena je za rozměr 180*200 DUAL, jiné rozměry k doptání.

Cena: 6760,-Kč

Objednávat lze e-mailem nebo telefonicky, viz kontakty.

Lehké vodní matrace TREAT ® LIGHT jsou zdařilým stupněm mezi tradičními typy matrací a klasickými vodními matracemi. Mohou sloužit lidem, kteří mají obavy z množství vody a houpání na klasických vodních matracích.

Výška vodní náplně 10 cm zaručí celoplošnou podpěru a anatomickou polohu při ležení na zádech i na břiše. Pouze na boku se matrace „prolehne”, ale vhodná výplň matrace a PUR dno zlepší účinek vyššího tlaku na povrch těla.

Výška vodní náplně 10 cm snižuje váhu lehké vodní matrace na méně než 50% klasické vodní matrace a umožní uložení v místnostech s nižší únosností stropu.

Matrace je kompaktní a může být ve stávajicím i novém rámu postele anebo přímo na zemi bez rámu, sólo i vedle sebe na dvojlůžku. Snadno se instaluje, lehce se stěhuje. Silnostěnný rám PUR má výbornou tepelnou izolaci. Používá se topné těleso s příkonem do 100 W, úspora energie je vysoká.